RINNAD ja KÄED

Esteetilised teenused

Rindade lipofilling

Meie naispatsiendid pöörduvad tihti meie poole palvega eemaldada liigne rasvkude puusadelt kõhult või reitelt ning siirdada rindadesse. Tänu rasvasiirdamise meetodile on see nüüd võimalik!

Rindade suurendamine e. augmentatsioon

Augmentatsioon võimaldab muuta rindade suurust ja vormi, kasutades implantaatide paigaldamist, patsiendi oma rasvkoe siirdamist või mõlema kombinatsiooni.

Rindade vähendamine

Rindade suurus oleneb paljudest faktoritest nagu: pärilikkus, kaal ja hormoonide mõju.  Teatud faktorite koostoimel võib rindade liigne suurus mõnel patsiendil tekitada ebamugavusi juba teismeeas, või hiljem  peale rinnaga toitmist või menopausi ajal seos hormoonpreparaatide kasutamisega.

Käsivarte lipofilling

Käte lipofilling on protseduur mis aitab korrigeerida ealisi muutusi kätel ja käsivartel.
Sageli on just käte välimus see, mis hoolimata näo ja kaela nooruslikkusest reedab tegelikku vanust.

Käsivarte ND Yag pigmentatsiooni ravi

ND:YAG laser on mitteablatiivne laser (ei tekita nahka avavusi), mille kasutusvaldkond on naha värskendamine ja selle paranemise stimuleerimine.

Käsivarte CO2 lasernoorendus

Fraktsionaalne laser tekitab nahka tuhandeid väikeseid augukesi. Augukesed sunnivad ümbritsevat nahka alustama paranemisprotsessi ning tootma uut kollageeni ja elastiini. Sellega saavutatakse kortsude, miimiliste joonte ja armide nähtavuse vähenemine ning nahatooni paranemine ja ühtlustumine. Antud omadused muudavad fraktsionaalse CO2 laserravi ülipopulaarseks protseduuriks käte noorendamiseks.

Käte ja käsivarte varikoosi ravi

Vanusega muutub käte ning käsivarte nahk õhemaks ning väheneb veene varjav nahaalune rasvakiht.
Veenid võivad rohkem nähtavaks muutuda ka koormusel või soojaga.

Lipofilling. Protseduur ja metoodika.

Lipofilling on kehakuju vormimine ning esteetiliste defektide korrektsioon patsiendi oma rasvkoe abil. Protseduur on elegantne lahendus, mis kasutab patsiendi oma rasvkude probleemsete piirkondade vormimisel välistades nii kunstlike täitevahenditega kaasneda võiva võõrkehareaktsiooni.

Tätoveeringute lasereemaldamine

Tätoveeringute eemaldamisel on lasereid kasutatud juba üle 20 aasta. Kuna tätoveeringuid on pajusid erinevaid tüüpe (nt. amatöör tätoveering, professionaalne, semipermanentne mikropigment tätoveering) on tähtis leida spetsialist, kellel on kogemusi erinevate tätoveeringute eemaldamisel.