KEHA ja TUHARAD

Esteetilised teenused

"Brasiilia pepu"

Estmedica Kliinik aitab Teil saavutada unistuste tuharad, olgu eesmärgiks sensuaalsed kurvid või virsikpehme nahk.
Tuharate tõstmine patsiendi oma rasva siirdamisega, minimaalselt invasiivne “Brasiilia pepu”
Tuharapiirkonna laserpiiling

Rasvaimu (PAL, Smartlipo)

Rasvaimu on operatsioon, mille eesmärgiks on eemaldada liigsed rasva kogumid ning parandada sellega keha esteetilist välimust. Kuigi rasvaimu tuntakse rohkem kui liigse rasva eemaldamise protseduuri, on see tegelikult üks parimatest meetoditest patsiendi kehakuju parandamiseks.

Keha laserskulptuur

Keha laserskulptuur e. Smartlipo MPX BodySculpture ühendab endas kahe protseduuri parimaid omadusi: Smartlipo MPX™ (link Smartlipo lehele) laseri rasva lõhustavat ja nahka pinguldavat toimet ning Võimendatud lipoplastika e. PAL lipoplastika (link PAL lehele) täpset modelleerimist ja koheseid tulemusi.

Vibratsiooni rasvaimu

PAL lipoplastika puhul kasutatakse vibreerivat, mikromootoriga kanüüli, mis võimaldab eemaldada rasva ning fibroosse- või armkoe minimaalse vaevaga.

Armide ravi (Akne, striiad, postoperatiivsed ja põletusarmid)

Estmedica Kliinik pakub oma patsientidele kompleksset armide käsitlust. Kuna me oleme spetsialiseerunud minimaalselt invasiivsetele kaasaegsetele ravimeetoditele omame laia spektrit ri tehnoloogiaid ja oskuseid, et leida lahendus igale olukorrale.

Healoomuliste nahamoodustiste eemaldamine – laser, raadiolaine, kirurgia

Healoomulisteks kasvajateks nimetakse erinevaid uusmoodustisi, mis kasvavad ainult kohalikult, ei levi kaugele ning ei ohusta inimese elu (välja arvatud erandjuhtudel), kuid võivad siiski tekitada esteetilisi ja funktsionaalseid probleeme, mis võivad tõsiselt häirida patsiendi elukvaliteeti.

Tätoveeringute lasereemaldamine

Tätoveeringute eemaldamisel on lasereid kasutatud juba üle 20 aasta. Kuna tätoveeringuid on pajusid erinevaid tüüpe (nt. amatöör tätoveering, professionaalne, semipermanentne mikropigment tätoveering) on tähtis leida spetsialist, kellel on kogemusi erinevate tätoveeringute eemaldamisel.