JALAD

Esteetilised teenused

Jalgade Smartlipo laserrasvaimu (+PAL)

Proportsionaalsed jalad ja sääred on pilgupüüdjaks meeste, kui naiste puhul.legs Kuid mitte kõiki meist ei ole õnnistatud täiuslike jalgadega.

Jalgade lipofilling

Lipofilling on kehakuju vormimine ning esteetiliste defektide korrektsioon patsiendi oma rasvkoe abil. Protseduur on elegantne lahendus, mis kasutab patsiendi oma rasvkude probleemsete piirkondade vormimisel välistades nii kunstlike täitevahenditega kaasneda võiva võõrkehareaktsiooni.

Kapillaarilaiendid, ämblikveenid (e. telangiektaasia) ravi

Estmedica kliinik kasutab miniinvasiivsed meetodid kapilaarlaendite ravis.

  • laser
  • radiolaineline ablatsioon
  • skleroteraapia

Laserepilatsioon

Juhul, kui te olete väsinud soovimatute karvade raseerimisest, kitkumisest või vahatamisest või tekib nende meetodite kasutamisel kergesti põletikuline reaktsioon ja punnid võite kaaluda laserepilatsiooni.
Laserepilatsioon on ohutu ja mugav vahend soovimatute karvade eemaldamiseks, mis lubab vältida või vähendada enamike karvaeemaldusprotseduuridega kaasnevat nahaärritust, pakkudes samas efektset tulemust.

Tätoveeringute lasereemaldamine

Tätoveeringute eemaldamisel on lasereid kasutatud juba üle 20 aasta. Kuna tätoveeringuid on pajusid erinevaid tüüpe (nt. amatöör tätoveering, professionaalne, semipermanentne mikropigment tätoveering) on tähtis leida spetsialist, kellel on kogemusi erinevate tätoveeringute eemaldamisel.