Günekomastia ravi (rinnavähendus meestel)

Günekomastia – ülevaade01
Günekomastiaks nimetatakse meeste rinnakoe suurenemist. Seda esineb sageli meestel ja poistel erinevatel arenguetappidel ning seoses mõnede terviseseisunditega.

Tõelise günekomastia korral on suurenenud pigem näärme, kui rasvkude.
Pseudogünekomastia puhul tekib mulje suurenenud rindadest rinnapiirkonda kogunenud rasvkoe tõttu.

Günekomastia ravi minimaalselt invasiivse kirurgiaga

02102Günekomastia minimaalselt invasiivse kirurgilise ravi korral tehakse nibuvälja serva väga väike, (umbes 5 mm) sisselõige. Juhul, kui rinnad sisaldavad liigset rasva, siis see eemaldatakse rasvaimuga. Selle järel vabastatakse näärmekude ja eemaldatakse läbi sisselõike. Protseduuri peamiseks eeliseks on väike sisselõige, lisaks on tavaliselt kasutatav nibuvälja sisselõige hiljem väga raskesti märgatav.

Antud tehnikat kasutatakse ainult hästi valitud patsientide puhul, kes ei vaja suuremat lõikust.

Meie kasutame rinnapiirkonna liigse rasvkoe eemaldamiseks kombinatsiooni laser lipolüüsist ja vibratsioonimeetodil rasvaimust (PAL). Selle järel eemaldatakse kuni rinnalihase pealispinnani tehtava sisselõikega üleliigne rasv ja näärmekude rinnalihaselt.

Rindade vähendus laseriga03
Rindade vähendus laseri abil on tõhus, minimaalselt invasiivne ravivõimalus, mille käigus sulatatakse üleliigne näärmekude ja rasv SmartLipoMPX laseriga.
Antud meetod ei nõua kirurgilisi sisselõikeid, laserfiibri sisestamiseks kasutatakse ainult 3-4 mm läbimõõduga nahaavasid.

Innovatiivsel tehnoloogial põhinev minimaalselt invasiivne SmartlipoMPX laserravi võimaldab
rasva ja näärmekoe vähemtraumaatilist eemaldamist ning ravi järgset naha kokkutõmbumist ja pinguldumist.

04SmartLipo MPX on ideaalne peamiselt rasvast koosneva liigse rinnakoega patsientidele, kellel on hea nahatoonus/kvaliteet.
Laser rasvaimu lubab kasutada minimaalseid sisselõikeid, ning kasutab laserit, mis “sulatab” liigse rasva.
SmartLipo MPX ja PAL rasvaimu kombinatsioon on efektiivne ka siis, kui rinnad sisaldavad rasvkoega hulgas ka mõningast näärmekude.

Smartlipo MPX, koos PAL rasvaimuga või ilma on tänapäevane meetod günekomastia raviks, vähendab turseid ja traumat ümberkaudsetele kudedele, võimaldab naha pinguldamist ja lühendab protseduuri järgset taastumisaega – taastumine toimub tavaliselt vähem, kui paari päeva jooksul.

Smartlipo MPX laser rasvaimu protseduuri on võimalik läbi viia ilma üldanesteesiata.

05Rindade vähendus vibratsioonimeetodil – PAL
Vibratsioonimeetodil rasvaimu (PAL) on minimaalselt invasiivne ravimeetod, mida kasutatakse liigse rasvkoe eemaldamiseks rinna ja kaenlaaluste piirkonnast. PAL protseduur viiakse läbi minimaalsete nahalõigetega (ainult 2-3 mm), et eemaldada rinnapiirkonna üleliigsed rasvaladestused. Protseduur võib asendada rinnavähenduse lõikust ning jätab ainult minimaalseid ja peaaegu märkamatuid arme.