Fraktsionaalne CO2 laser

img-phpMis on fraktsionaalne CO2 lasernoorendamine?
Fraktsionaalne CO2 lasernoorendamine on meetod mis lubab korrigeerida nahaprobleeme, samal ajal parandades naha elastsust ja esteetilist välimust. Hiljutisel hääletusel valiti fraktsionaalne CO2 laserravi nr. 1 vananemise ilmingute vastaseks läbimurdeks (vastavalt WebMD andmetele http://www.webmd.com/beauty/features/top-6-antiaging-breakthroughs#1).

Meie kliinik kasutab fraktsionaalset CO2 laserravi, et ravida erinevaid nahaseisundeid nagu: kortsud, armid, pigmentatsiooni häired ja ebaühtlane nahatoon).

Kes on ideaalne kandidaat raviks?
Ideaalne kandidaat fraktsionaalseks CO2 laserraviks patsientidele selliste kaebustega nagu: akne armid, kortsud, miimilised jooned, ebaühtlane nahatoon, ja naha jäikus.
Fraktsionaalne CO2 laser on ideaalne meetod nendele kes tahavad saada maksimumi ühest raviprotseduurist, vältides pikaajalist ravikuuri.
Samas teatud nahatüüpide ja seisundite korral ei ole fraktsionaalne laserravi soovitatav, sellistel juhtudel pakuvad meie arstid välja alternatiivseid võimalusi..

Fraktsionaalne CO2 laserprotseduur
Fraktsionaalne laser tekitab nahka tuhandeid väikeseid augukesi. Augukesed sunnivad ümbritsevat nahka alustama paranemisprotsessi ning tootma uut kollageeni ja elastiini. Sellega saavutatakse kortsude, miimiliste joonte ja armide nähtavuse vähenemine ning nahatooni paranemine ja ühtlustumine. Antud omadused muudavad fraktsionaalse CO2 laserravi ülipopulaarseks protseduuriks näo, kaela, käte ja dekoltee piirkonnas.

Kui kaua võtab protseduurist taastumine?
Fraktsionaalne CO2 laserravi on ablatiivne e. mikrohaavakesi tekitav protseduur. Laseri poolt tehtavat nahamõjutust võib võrrelda päikesepõletusega, mille järel soovitame oma patsientidel valmistuda keskmiselt 2 nädala pikkuseks taastumisperioodiks, mille jooksul protseduuri piirkonna nahk võib punetada ja ketendada. Sellepärast ei soovita me fraktsionaalset CO2 laserravi protseduuri vahetult enne tähtsaid sündmusi.
Taastumisprotsessi ning naha hoolduse soovitusi arutatakse kindlasti enne protseduuri arsti konsultatsioonil

Millised on tulemused?
Peale vana naha maha koorumist ilmuv uus, värske nahk on siledam ja tugevam, kui enne. Naha jooned on pehmemad ning toon ühtlasem.
Laserravi maksimaalne tulemus ilmneb 6 kuu jooksul ning mõned patsiendid võivad ideaalse tulemuse saavutamiseks vajada korduvaid protseduure.
Õige nahahooldusega võib kaunis tulemus kesta kümneid aastaid.

01

Fotod enne ja pärast fraktsionaalset CO2 laserravi

Protseduuri hind

Protseduuri hinna kohta on võimalik infot leida meie hinnakirjast. Veel täpsemat teavet protseduuri, selle hinna ning selle kohta, kas see teile sobiks saab meie arsti konsultatsioonil.