NÄGU JA KAEL

Esteetilised teenused

Laser karboonpiiling

Piiling on väljapaistev kosmeetiline protseduur, mille eesmärgiks on surnud naharakkude eemaldamine ja naha uuendumise käivitamine. Laser karboonpiilngut võib kasutada mitmete nahaprobleemide raviks.

ND:YAG laser

ND:YAG laser on mitteablatiivne laser (ei tekita nahka avavusi), mille kasutusvaldkond on naha värskendamine ja selle paranemise stimuleerimine. Hüperpigmentatsooni ja päikese kahjustuste eemaldamine.

Fraktsionaalne CO2 laser

Meie kliinik kasutab fraktsionaalset CO2 laserravi, et ravida erinevaid nahaseisundeid nagu: kortsud, armid, pigmentatsiooni häired ja ebaühtlane nahatoon

Näo lipofilling

Vanusega kaotab nahk elastsust, nii naha struktuuri muutuste kui teda vormis hoidva lihastoonuse vähenemise tõttu ja koed langevad alla. Näol lisandub sellele nahaaluse koe mahu vähenemine, mis võib tekitada mulje aukus põskedest ja sissevajunud silmadest.

Armide ravi (Akne, striiad, postoperatiivsed ja põletusarmid)

Estmedica Kliinik pakub oma patsientidele kompleksset armide käsitlust. Kuna me oleme spetsialiseerunud minimaalselt invasiivsetele kaasaegsetele ravimeetoditele omame laia spektritri tehnoloogiaid ja oskuseid, et leida lahendus igale olukorrale.

Healoomuliste nahamoodustiste eemaldamine - laser, raadiolaine, kirurgia

Healoomulisteks kasvajateks nimetakse erinevaid uusmoodustisi, mis kasvavad ainult kohalikult, ei levi kaugele ning ei ohusta inimese elu (välja arvatud erandjuhtudel), kuid võivad siiski tekitada esteetilisi ja funktsionaalseid probleeme, mis võivad tõsiselt häirida patsiendi elukvaliteeti.

Kaela pinguldus (neck lift)

Kaela noorusliku joone kadumine võib olla põhjustatud paljudes teguritest: pärilikkus, gravitatsioon, stress ja keskkonnamõjud.
Kui lõtvunud nahk kaelal rikub teie üldist kaunist välimust võib heaks lahenduseks olla kaela pinguldamine.

Näo ringlõikus (facelift)

Näo ringlõikus e. lifting on operatsioon, mis vähendab vananemisega seotud märke näol ja kaelal.

Silmalaugude plastika

Vananedes kaotab nahk tasapisi oma elastsust. Pidev gravitatsiooni tõmme ning vähene elastsus põhjustab naha kogunemist ülemistele ja alumistele silmalaugudele. Liigne nahk tekitab alumistel laugudel kortse ja kühme  ning viib ülemistel silmalaugudel täiendava  alla kummuva nahavoldi tekkimisele, mis võib rippuda üle ripsmete ja takistada nägemist.

Nina plastika

Kuna nina kuju muutmine võimaldab oluliselt inimese üldist välimust dramaatiliselt parandada, võib nina plastikat lugeda üheks levinumaks esteetilise näokirurgia protseduuriks. Nina plastika eesmärgiks on nina kuju ja proportsioonide parandamine, muutes sellega nägu harmoonilisemaks ning atraktiivsemaks. Nina plastika võib samuti parandada hingamise funktsiooni.

Kõrvade plastika

Kõrvade plastika ehk otoplastika on lõikus kõrvade kuju, asendi või proportsioonide parandamiseks. Protseduuriga saab korrigeerida nii kaasasündinud defekte kõrvade ehituses, mis muutuvad kasvades silmatorkavamateks või ka vigastustest tingitud defekte. Kõige tihemini läbiviidavaks kõrvade esteetiliseks lõikuseks on peast eemale hoidvate kõrvade korrektsioon.

Lipofilling. Protseduur ja metoodika.

Lipofilling on kehakuju vormimine ning esteetiliste defektide korrektsioon patsiendi oma rasvkoe abil. Protseduur on elegantne lahendus, mis kasutab patsiendi oma rasvkude probleemsete piirkondade vormimisel välistades nii kunstlike täitevahenditega kaasneda võiva võõrkehareaktsiooni.

Tätoveeringute lasereemaldamine

Tätoveeringute eemaldamisel on lasereid kasutatud juba üle 20 aasta. Kuna tätoveeringuid on pajusid erinevaid tüüpe (nt. amatöör tätoveering, professionaalne, semipermanentne mikropigment tätoveering) on tähtis leida spetsialist, kellel on kogemusi erinevate tätoveeringute eemaldamisel.